سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران در شبکه اجتماعی محله

به محله خوش آمدید! از شما دعوت می کنیم سیاست حفظ حریم خصوصی و نحوه تعامل ما با اطلاعات شخصی کاربران را حتما مطالعه نمایید. در این سند سعی شده تا نحوه گردآوری ، استفاده و اشتراک گذاری اطلاعات کاربران در حین تعامل با محتویات و ابزارک های محله توضیح داده شود و به حقوق و حدود قانونی طرفین اشاره گردد. سیاست حفظ حریم خصوصی بر تمام تارنما ها، دامنه ها، برنامه ها ، محصولات ، ابزارک و به طور خلاصه کلیه خدمات محله اعمال می شود ، مگر اینکه به صورت کتبی و علناً اعلام شده باشد.

استفاده از مجموعه خدمات محله ، با شرایط و قوانینی جهت احترام و حفاظت از حریم خصوصی کاربران همراه است ؛ به مجموعه ای از این قوانین درتوافقنامه کاربران اشاره شده است. نقض این قوانین و یا سایر جنبه های توافقنامه کاربران ممکن است منجر به از دست دادن امتیازات حساب کابری و یا به طور بالقوه شامل ممنوعیت دائمی از این سامانه گردد.

محله چیست؟

محله یک شبکه اجتماعی خصوصی برای همسایگان است ؛ ما امیدواریم که همسایگان از این سامانه جهت ایجاد محله هایی ایمن تر و با پیوندهای اجتماعی قوی تر استفاده کنند. مجموعه خدمات محله شامل تارنما و برنامه های iOS و Android میشود که دسترسی کاربر به سامانه را فراهم می کنند.

چه کسی این خدمات را فراهم می کند

اگر شما ساکن ایران هستید ، مجموعه خدمات محله توسط شرکت خلاقیت حرکت ایرانیان با شماره ثبتی 5077539 به شناسه ملی 14006665200 ارائه می شود.

منافع و حقوق مشروع سامانه در تعامل با کاربران چیست؟

ما اطلاعات شما را در پیشبرد منافع مشروع ذیل پردازش میکنیم:


تضمین امنیت کاربران:

ما از اطلاعات شما جهت حفظ امنیت ارتباطاتی کاربرانمان استفاده میکنیم؛ در این راستا ما مداوم در حال اجرا و افزایش اقدامات امنیتی و حمایتی خود جهت مقابله با تقلب ، هرزنامه و انواع دیگر سوء استفاده هستیم.


بهبود و توسعه خدمات:

توسعه خدمات و افزایش سطح رضایت کاربران با ایجاد محصولاتی نوآورانه امری ضروری و دائمی جهت ادامه حیات سامانه محله است.


ارائه خدمات یکپارچه:

در صورتی که ما نیازمند تعامل با سایر شرکای تجاری مان و یا شرکتهای اقماری خود جهت ارائه خدمات یکپارچه ای به کاربرانمان شویم، ممکن است از اطلاعات کاربرانمان استفاده کرده و با نهادهای ثالث به اشتراک بگذاریم.

اطلاعاتی که سامانه گردآوری می کند، چه هستند؟

در حین ارائه خدمات محله به کاربرادر حین ارائه خدمات محله به کاربران ، ما از چندین روش زیر اطلاعات کاربرانمان را گردآوری می کنیم. در بسیاری از موارد این کاربران هستند که انتخاب میکنند که چه اطلاعاتی ارائه شود ؛ البته برخی از این اطلاعات ضروری هستند که بدون آنها خدمات ارائه نخواهد شد.

به طور مستقیم از شما و یا با اجازه شما

: ما اطلاعات مختلفی را به طور مستقیم از شما و با اجازه شما از طرف شرکای ثالث همچون گوگل گردآوری می کنیم. به طور نمونه برخی از این موارد عبارتند از:

 • ثبت نام: نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تلفن ، عکس نمایه ، آدرس ایمیل و اطلاعات مشابه دیگر
 • دعوت نامه: هنگام اشتراک گذاری ، اطلاعات تماس مخاطبان غیر عضو ، جهت دعوت برای پیوستن به مجموعه محله
 • کسب و کارها: زمانی که کاربری قصد ارائه پیشنهاد یا ساختن صفحه کسب و کاری را داشته باشد
 • نمایه کاربری: هنگام اشتراک گذاری اطلاعات شخصی در صفحه پروفایل جهت کمک به شناخت شدن توسط همسایگان
 • محتوای عمومی: در انجمن عمومی مربوط به محله خود
 • تایید آدرس: هنگام ارائه اطلاعات تکمیلی جهت دریافت تاییدیه آدرس محل سکونتتان
 • نقشه: هنگام اشتراک گذاری اطلاعات بر روی نقشه
 • پشتیبانی: هنگام برقراری تماس با پشتیبانی و ارائه توضیحات در خصوص مشکلات خود

مرورگر و سخت افزار:

مانند تمام سرویس های آنلاین دیگر ، ما به طور خودکار اطلاعات فنی کاربران را هنگام بازدید و یا استفاده از مجموعه خدمات محله (مرورگر، رایانه یا دستگاه تلفن همراه) گردآوری می کنیم. این کار به ما این اجازه را می دهد تا اطلاعات فنی و عملکرد خدمات مان را ثبت نماییم. برخی از این اطلاعات عبارتند از:

 • اطلاعات دستگاه: همچون نوع و مدل ، سیستم عامل و نسخه آن ، شناسه ی منحصر به فرد ، داده های خرابی (در صورت لزوم) و تنظیماتی که شما فعال کرده اید. تنظیمات نرم افزاری دستگاه شما سطح دسترسی ما را تعیین می کنند.
 • لاگ داده ها: که به طور خودکار توسط سرورهای ما بر اساس داده های ارسال شده توسط نرم افزار یا مرورگر شما ثبت می شود. این معمولا شامل تاریخ و زمان بازدید شما ، نسخه مرورگر یا برنامه ای که شما استفاده کرده اید (و تنظیمات آن)، نشانی های اینترنتی که از شما گرفته شده و به آن آدرس می روید ، آدرس IP و پروتکل تان و نحوه استفاده از محله (به عنوان مثال : کلیک بر روی لینک)
 • داده های کوکی: که از «کوکی ها» (فایل های داده کوچک ذخیره شده در رایانه یا تلفن همراه شما) استخراج می شوند. داده های کوکی به ما اجازه شناسایی کاربران ، تنظیمات اختصاصی آن ها و مطالعه بیشتر علایقشان را می دهند. بعضی از داده های کوکی مربوط به حساب کاربری در محله است.

از شرکای ثالث و منابع عمومی

: ما با ارائه دهندگان خدمات و شرکای ثالث و منابع عمومی جهت گردآوری اطلاعات از کاربرانمان همکاری می کنیم. مانند:

 • ارائه دهندگان نقشه
 • تبلیغ کنندگان: ممکن است اطلاعاتی در مورد کاربران یا مشتریان برای شخصی سازی تبلیغات یا اندازه گیری عملکرد تبلیغات خود ارائه دهند.
 • منابع عمومی: مانند داده های سرشماری، آدرس خیابان ها، نقشه های املاک و اطلاعات مربوط به تغییر آدرس پستی که به ما اجازه درک اعضا و ایجاد زمینه های بالقوه برای گسترش فعالیت هایمان می دهد.

نحوه استفاده از اطلاعات کاربران به چه شکل است؟

ما از اطلاعات کاربران جهت کمک به ارائه ، بهبود ، سفارشی سازی ، پشتیبانی و بازاریابی خدمات مان استفاده می کنیم. همچون:


ایجاد و توسعه محله ها:

ما از اطلاعات کاربران جهت شناسایی و دعوت از اعضای بالقوه جدید و ایجاد محله های جدید استفاده می کنیم. به عنوان مثال ، ما به نمایندگی از طرف کاربران دعوتنامه هایی را برای دعوت از اعضا ارسال و مجددا در صورت فراموشی آن را یادآوری می نماییم.


راه اندازی فعالیت کاربران:

پیش از فعال شدن حضور کاربران در سامانه ، مجموعه ای از اقدامات می بایست انجام شود: • تمامی اعضای ساکن در محله باید آدرس سکونت خود را به یکی از طرق:

 • مطابقت دادن با کد پستی یا شماره تلفن ثابت
  تایید همسایگان نزدیک یا مدیران محله
  دریافت کد ورود به سامانه در محل منزل و به صورت فیزیکی
  بارگذاری قبض یا اجاره نامه
  مصاحبه تلفنی

  به تأیید ما برسانند. ما همچنین در همکاری با ارگان های عمومی از فعالیت کاربران با سوء پیشینه خطرناک در سامانه خود جلوگیری می کنیم.


 • در صورت نیاز به تایید شدن آدرس کاربر توسط سایر همسایگان یا مدیران محله ، آن ها امکان رویت آدرس سکونت کاربر جدید را به طور موقت خواهند داشت.
 • پس از ثبت نام ، اطلاعات شخصی کاربران برای پر کردن نمایه یا پروفایل آنها استفاده خواهد شد.
 • ما از اطلاعات کسب و کارها جهت ایجاد صفحاتی استفاده می کنیم که به کاربران کمک می کنند به اطلاعات کامل تری دسترسی پیدا کنند.
 • برای حساب های کاربری ویژه ، ممکن است آدرس آن ها را از طریق منابع ثالث و عمومی مانند آگهی رسمی به دست آوریم.
 • ارائه و بهبود خدمات:

  ما از اطلاعات کاربران جهت عملیاتی سازی سامانه محله و ارتقای خدمات مان بهره می بریم. به عنوان مثال:


  • در انتشار ، نمایش و پاسخ دادن به محتوا بر اساس تنظیمات کاربری اعضا
  • در برجسته کردن موضوعات محبوب در صفحه عمومی محله یا یک صفحه سازمانی
  • در انتخاب محاورات برتر یک محله
  • در ارائه و تنظیم محتویات خبری کاربران
  • در پشتیبانی از کسب و کار توصیه شده توسط اعضا
  • در شناسایی و گردآوری آمار بازدید و جمعیتی اعضای فعال
  • در پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی کاربران
  • در راه اندازی و ارزیابی محصولات بالقوه و جدید
  • در تشخیص و حل مشکلات خدمات ، تحلیل تعاملات و نظارت بر نیاز های سیستماتیک محله در ارائه خدمات
  • در فعالیت های تبلیغاتی - بازاریابی از قبیل انجام تجزیه و تحلیل آماری

  تبلیغات:

  ما از اطلاعات کاربران جهت ارائه و بهبود خدمات تبلیغاتی و پیشنهادات تجاری استفاده می کنیم ؛ همچون:


  • ارزیابی میزان جذابیت تبلیغ برای کاربران
  • ارزیابی میزان اثر پذیری تبلیغ برای مشتریان
  • در شخصی سازی آگهی ها بر اساس اولویت های کاربران

  ما ممکن است تبلیغات هدفمندی را متناسب با ساختار جمعیتی محله و یا فعالیت شما در این شبکه سفارشی سازی کنیم. به عنوان مثال ، یک شرکت خدمات خانه ممکن است محلات خاصی از شهر را هدف تبلیغات خود قرار دهد و یا ممکن است متناسب با کلید واژه های جستجوی شما تبلیغ مرتبطی را ارائه دهیم.

کاربران چه حق انتخابی دارند؟

شما توان کنترل اطلاعات به اشتراک گذاشته شده خود و نحوه استفاده از آن توسط مجموعه محله را دارید. تمامی کاربران توان کنترل سطح اشتراک گذاری و دسترسی به اطلاعات نمایه یا پروفایل ، موقعیت مکانی ، نحوه مدیریت ارتباطات‌، ارسال دعوت نامه‌، وضع یادآوری ، نحوه و زمان اشتراک گذاری محتوا و سطح دسترسی به آن را دارند. تاکید می‌شود تمامی کاربران ، در هر لحظه ای ، امکان انتقال ، غیر فعال کردن و یا حذف کامل حساب کاربری خود را دارند.


اشتراک گذاری و سطح دسترسی به اطلاعات نمایه یا پروفایل کاربری

_ کاربران می توانند با استفاده از تنظیمات حساب کاربری خود سطح نمایش و دسترسی به اطلاعات شخصی خود همانند شماره پلاک منزل برای اعضای مختلف محله مانند اعضای ساکن محله ، اعضای محله های مجاور، یا منطقه محلی وسیع تری مانند سطح شهر را کنترل نمایند.

_ اگر قصد اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به خانواده خود را در نمایه کاربریتان مانند عکس یا نام را دارید ، لطفا اجازه آن ها را پیش تر کسب نمایید.


اشتراک گذاری محتوا و سطح دسترسی

_ کاربران امکان اشتراک گذاری محتوا در قالب یک پیام خصوصی ، پست عمومی در محله خود یا محله های نزدیک و یا در قالب گروه های همگانی یا خصوصی را دارند. برخی محتوا ها طبیعت عمومی دارند (همچون رویداد ها ، آگهی های نیازمندی و کسب و کار ها) که کاربران غیر عضو نیز به آن ها توان دسترسی دارند ، به این معنا که موتور های جستجو توان ردیابی آن ها را خواهند یافت. در صورت نیاز ، حتما از تنظیمات ارسال محتوا جهت تعیین سطح دسترسی سایرین استفاده کنید.

_ کاربران امکان اشتراک گذاری محتوا در قالب یک پیام خصوصی ، پست عمومی در محله خود یا محله های نزدیک و یا در قالب گروه های همگانی یا خصوصی را دارند. برخی محتوا ها طبیعت عمومی دارند (همچون رویداد ها ، آگهی های نیازمندی و کسب و کار ها) که کاربران غیر عضو نیز به آن ها توان دسترسی دارند ، به این معنا که موتور های جستجو توان ردیابی آن ها را خواهند یافت. در صورت نیاز ، حتما از تنظیمات ارسال محتوا جهت تعیین سطح دسترسی سایرین استفاده کنید.

_ نظرات شما در خصوص یک کسب و کار ممکن است در صفحه آن کسب و کار قابل مشاهده باشد و ممکن است به صورت خودکار با کسب و کار به اشتراک گذاشته شود ، مگر این که از اشتراک گذاری این محتوا استفاده نکنید ؛ در صورت نیاز ، تنظیمات خود را در این مورد تغییر دهید.

_ وقتی کسب و کاری را توصیه می کنید ، تصویر نمایه و نام محله شما در صفحه کسب و کار قابل مشاهده خواهد بود.

_ اگر یک کسب و کار که شما توصیه نموده اید، در محله تبلیغ شود ، ممکن است توصیه شما در این تبلیغات به نمایش درآید. اگر نمی خواهید توصیه شما از این روش استفاده شود ، می توانید توصیه خود را پاک نمایید.


_ پاسخ شما در یک مکالمه (به غیر از توصیه کسب و کارها و تشکرها) ، بنا بر سطح دسترسی اعمال شده بر آن مکالمه توسط شروع کننده پست، برای تمام افراد مربوطه قابل مشاهده است.
+ این بدین معناست که پاسخ شما در یک مکالمه شروع شده توسط یک سازمان خبری یا یک سازمان دولتی مانند پلیس 110 یا اداره آتش نشانی ممکن است در حوزه خدماتی مربوط به آن سازمان ، برای تمام مخاطبان ، قابل مشاهده باشد ؛ که ممکن است پوشش در سطح محله های متعدد یا ناحیه و یا حتی تمام یک شهر باشد. در این حالت ، نام کامل و نام محله شما قابل رویت خواهد بود ؛ در صورت عدم تمایل ، می توانید مکالمه خود را پاک کنید.
+ در پاسخ شما به یک پست یا مکالمه عمومی ، تصویر نمایه ، نام کامل و نام محله شما ، توسط هر کاربری که دسترسی به پست اصلی داده شده است ، قابل رویت خواهد بود.

_ تا زمانی که حساب کاربری فعالی دارید ، شما می توانید مطالب نوشته شده و مکالمات خود را ویرایش و یا کاملا پاک کنید ؛ به استثنای موارد محدود زیر:
+ پیام های خصوصی شما به یک عضو یا اعضای دیگر نمی تواند از حساب کاربری آن ها توسط شما پاک شود.
+ اگر از محله خود نقل مکان نموده اید ، نمی توانید محتواهایی را که در محله قدیمی خود به اشتراک گذاشته اید پاک نمایید ؛ اما ما می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم ؛ در صورت نیاز با ما تماس بگیرید.
+ لطفا توجه داشته باشید که حذف یک پست منجر به حذف تمامی پاسخ ها به این پست خواهد شد.

_ اگر فکر می کنید محتوایی عمومی در دسترس افراد غیر عضو است (که منجر به شناسایی هویت شما خواهد شد) و مایل به حذف آن هستید ، حتما با ما تماس بگیرید.

_ اشتراک گذاری محتوا در حساب های کاربری ویژه:
+ مطالب مربوط به حساب های کاربری دولتی و ارگان های عمومی و پاسخ های شما به مطالب آنها در دسترس عموم است.
+ مطالب مربوط به کسب و کارها یا سازمان های محلی و پاسخ های شما به این پست ها ، بسته به تنظیمات مربوطه ، ممکن است به صورت عمومی قابل مشاهده باشد.

_ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتباطات و سطح دسترسی ، به بخش سوالات متداول مراجعه نمایید.


اطلاعات مکانی

اگر شما اجازه دسترسی به اطلاعات موقعیت جغرافیایی را از تلفن همراه خود به ما داده باشید ، می توانید این دسترسی را در هر زمان با تغییر تنظیمات ، این امکان را خاموش کنید. برای درخواست حذف اطلاعات ثبت شده از موقعیت جغرافیایی خود ، با ما تماس بگیرید.


ارتباطات فی ما بین کاربران عضو:

شما در مورد ایمیل ها و اعلان هایی که به شما ارسال می کنیم ، حق انتخاب دارید:
شما می توانید تنظیمات ایمیل و اعلان های خود را در صفحه تنظیمات محله مدیریت کنید ؛ به طور پیش فرض ما تنظیماتی را قرار داده ایم. برخی از ایمیل های سازمانی که از طرف محله ارسال می شوند ، غیرقابل حذف و یا غیر فعال شدن هستند ، که در این صورت ، تنها راه پایان دادن به آن ، حذف یا غیر فعال کردن حساب کاربری است.


ارتباطات کاربران غیر عضو

شما در مورد دعوت نامه ها و یادآوری ها ، حق انتخاب دارید:

_ اگر عضو نیستید و نمی خواهید دعوت نامه یا یادآوری از ما دریافت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید تا از دعوت نامه های ایمیلی و یادآوری های آینده ما انصراف دهید یا از ما بخواهید تا اطلاعات شخصی شما را اصلاح یا حذف کنیم.

_ اگر محله ی شما هنوز تشکیل نشده باشد ، ما اطلاعات شما را حفظ می کنیم و در صورت راه اندازی سرویس دهی در محله ی شما این موضوع را اطلاع رسانی می کنیم. در صورت تغییر نظر و خواسته شما ، حتما با ما تماس بگیرید.


انتقال ، غیرفعال کردن و حذف کامل حساب کاربری

شما ممکن است که حسابتان را به محله جدید انتقال داده ، غیرفعال و یا حذف کنید:

_ اگر از یک محله به مکان دیگری جا به جا شوید و از طریق تنظیمات حساب کاربریتان به ما اطلاع دهید ، برخی از ویژگی های پروفایل شخصی شما (مانند نام ، عکس ، علایق ، پاسخ به دعوت نامه شما و اطلاعات تماسی) به محله جدید انتقال داده خواهد شد. هنگامی که آدرس جدید خود را تأیید میکنید ، دیگر عضو محله قدیمی خود نخواهید بود و نمی توانید محتوایی را در آنجا به اشتراک بگذارید و توان ویرایش پست های قدیمی خود را نخواهید داشت ؛ مگر این که با ما تماس بگیرید. محتویات ارسالی شما در محله قدیمی ، به یک نمایه کاربر محدود که شامل نام و عکس شما است متصل خواهد ماند.

_ در صورت جا به جایی شما ، ما اطلاع رسانی کلی را به سایر ساکنین محله شما انجام خواهیم داد.

_ شما می توانید حساب کاربریتان را از طریق تنظیمات اپلیکیشن غیر فعال کنید ؛ جهت فعال سازی مجدد ، کافی است مجددا به اپلیکیشن وارد شده و گزینه فعال سازی مجدد را انتخاب کنید
+ غیرفعال کردن حساب کاربریتان ، ارسال تمام پیام های ایمیلی را پایان می دهد ؛ شما دیگر در دفترچه محل یا نقشه نمایش داده نخواهید شد. در صورت ترک محله ، ما مدیران محل را مطلع خواهیم ساخت.

_ جهت درخواست حذف حساب کاربری خود ، لطفا با آدرس deletion@mahalleapp.com تماس بگیرید؛ حذف حساب ممکن است تا یک ماه طول بکشد. درخواست حذف حساب نمی تواند لغو شود.
+ حذف حساب کاربری به معنای پایان تمام اطلاعیه های ایمیلی است ؛ شما دیگر در دفترچه یا نقشه محله نمایش داده نخواهید شد. ما به محله شما اطلاع خواهیم داد.
+ حذف حساب کاربری به معنای حذف تمامی محتویات و اطلاعات مربوط به شما است ؛ به جز موارد زیر:
(الف) پیام های خصوصی ممکن است برای گیرنده قابل مشاهده باشد اما بدون هویت شم
(ب) ما ممکن است سوابق حساب شما را بنا بر نیازهای قانونی یا ایمنی که لازم داشته باشیم ، حفظ کنیم
+ از آنجایی که حذف اطلاعات حساب کاربری ، شما را از سیستم های ما حذف می کند، ممکن است در آینده دعوتنامه های جدیدی برای پیوستن به سرویس های محله دریافت کنید. اگر مایل به لغو این رخداد هستید ، با ما تماس بگیرید.

کاربران چه حقوقی دارند؟

کاربران سرویس های محله دارای حقوقی در ارتباط با اطلاعاتی که ما پردازش می کنیم هستند. در حالی که برخی از این حقوق به طور کلی اعمال می شوند ، حقوق معینی تنها در موارد خاص اعمال خواهند شد که در این جا به آنها اشاره خواهد شد. در بعضی موارد ، از قبیل دسترسی به اصلاح یا حذف اطلاعات کاربری ، لطفا مطمئن شوید گزینه هایی را که در قسمت «گزینه های کاربران» در بالا ذکر شده اند ، خوانده باشید.


تغییر و دسترسی به اطلاعات شخصی

شما می توانید با ورود به نمایه یا پروفایل کاربری خود ، اطلاعات اشتراک گذاشته شده با سایر کاربران و سطح دسترسی آن را ویرایش نمایید.


اصلاح ، محدودسازی ، حذف کامل

. شما همچنین می توانید با ورود به حساب کاربری خود ، اطلاعات مربوط به خود را اصلاح ، محدود یا کاملا حذف کنید. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید با تماس بگیرید.


حق پیگیری و شکایت

تمامی کاربران ما می توانند نسبت به نحوه استفاده محله از اطلاعات شخصی آن ها پیگیری قانونی انجام دهند و محله نیز این حق را محفوظ می داند تا در برابر این پیگیری ها ، از خود دفاع نماید.


لغو رضایت

در هر جایی که کاربران قبلا رضایت خود را نسبت به سرویسی اعلام داشته اند ، این حق وجود دارد تا کاربر رضایت خود را باز پس گیرد. برای مثال ، کاربران می توانند رضایت خود را بابت دریافت ایمیل تبلیغاتی از طریق تنظیمات حساب خود لغو کند. کاربران همچنین می توانند هرگونه رضایت جهت جمع آوری اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی خود را با تغییر تنظیمات تلفن همراه خود تغییر دهند. در صورت تغییر در رضایت کاربری ممکن است دسترسی کاربر به خدمات محله دستخوش تغییر شود. در موارد خاص ، ممکن است پس از لغو رضایت کاربر ، در صورت وجود مبنای قانونی ، سامانه محله همچنان به پردازش اطلاعات کاربر ادامه دهد.

اشتراک گذاری اطلاعات کاربران با اشخاص یا سازمان های ثالث به چه نحوی است؟

ممکن است محله جهت ارائه سرویس های خود همچون اجرای توافقنامه کاربران ، اطلاعات کاربران را با ارائه دهندگان خدمات ، وابستگان ، شرکا و سایر به اشتراک بگذارد.


اشتراک گذاری محتوا با همسایگان

. محله سامانه ای برای همسایگان است تا تعاملات سازنده ای با یکدیگر داشته باشند. برای این منظور ، محتویاتی را که در محله به اشتراک می گذارید (مانند پست ها، پاسخ ها، پیام ها و اطلاعات پروفایل) بر اساس تنظیمات کاربران ، توسط سایر اعضای این شبکه اجتماعی ، رویت خواهد شد.


محتوای در دسترس عموم

در شرایط محدود (به عنوان مثال ، برای برجسته کردن منابع محلی همچون اماکن) ، ممکن است بخش هایی از محتویات محله را بدون نام و یا سایر اطلاعات شناسایی کاربران به عموم (کاربران غیر عضو و موتور های جستجو) نمایش دهیم.


بازاریابی و هرزنامه

ما می دانیم که شما پیام های هرزنامه یا بازاریابی را از طرف اشخاص ثالث نمی پسندید ، بنا بر این ما هرگز اطلاعات تماس کاربران را به اشخاص ثالث نمی فروشیم ، اجاره نمی دهیم و به هیچ وجه به اشتراک نمی گذاریم ، مگر این که مجوز شما را داشته باشیم.


تبلیغات

کاربران همواره حق انتخاب سطح تعامل با تبلیغات ما را دارند (مثلا با پاسخ دادن یا تشکر کردن یا کلیک کردن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک پیشنهاد). اگر به یک تبلیغ یا پیشنهادی پاسخ دهید ، ممکن است پاسخ شما را با تبلیغ کننده به اشتراک بگذاریم ، و ممکن است تعامل شما را جهت اثربخشی تبلیغات مان مرور نماییم.
_ اطلاعاتی که ما با شرکای تبلیغاتیمان به اشتراک می گذاریم شامل نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن یا سایر اطلاعات تماس نمی باشند ، اما ممکن است آن ها بتوانند شناسه های دستگاه شما را با سایر اطلاعات شخصیتان پیوند دهند. شرکای تبلیغاتی ما از اطلاعات جمع آوری شده جهت اندازه گیری اثربخشی تبلیغات شان استفاده می کنند.


ارائه دهندگان خدمات ثالث

ما ممکن است اطلاعات شخصی کاربران را جهت کمک در ارائه ، بهبود ، درک ، سفارشی سازی، پشتیبانی و بازاریابی خدمات مان به اشتراک بگذاریم. این سازمان های ثالث به طور قراردادی ملزم به استفاده از این اطلاعات تنها در جهت ارائه خدمات به کاربران محله هستند و به طور قراردادی اجازه استفاده از این اطلاعات برای اهداف دیگر را نخواهند داشت (برای مثال ، ما از شرکت ثالثی برای کمک جهت آزمایش و تجزیه و تحلیل عملکرد برنامه های تلفن همراه مان استفاده می کنیم.)


بازسازی کسب و کار

. در مواردی که سازمان ما دچار ادغام یا خرید جزئی یا کامل توسط شرکت ثالثی شود ، ممکن است طبق منافع قانونی مان ، اطلاعاتی در جریان معامله به اشتراک بگذاریم. در چنین شرایطی ، اطلاعات شما ممکن است در جایی که قانون اجازه دهد ، به اشتراک گذاشته شود.


دلایل قانونی و امنیتی

محله ممکن است اطلاعات شخصی کاربران را بنا بر نیازهای اثبات شده
(الف) قانونی و لازم الاجرا (همچون احضاریه ، حکم تحقیق ، حکم دادگاه یا درخواست دیگر از دولت یا مجری قانونی)
(ب) تشخیص ، تحقیق ، جلوگیری و رسیدگی به کلاهبرداری یا سایر فعالیت های غیر قانونی کاربران
(ج) حفاظت از حقوق و دارایی های محله
(د) اجرای صریح بندهای توافقنامه کاربران و یا سایر توافقنامه ها
(ه) جلوگیری از ایجاد خسارت به هر شخص یا نهاد ، از جمله کاربران عضو و غیر عضو.

تیم حقوقی ما هر گونه درخواست از طرف مجری قانون را بررسی میکند و پاسخ قانونی متناسبی را ارائه خواهد داد.


اطلاعات جمع آوری شده

ممکن است محله برخی از اطلاعات را با سازمان های دولتی و سایر اعضای سازمانی مانند مرکز آمار به اشتراک بگذارد (همچون فعالیت های محله و تعداد ساکنین). با توجه به نقش ویژه ی مدیران محلات ، ممکن است محله اطلاعات شخصی محدود شده این کاربران (نام و نام خانوادگی) را با این سازمان ها به اشتراک بگذارد تا به طور مستقیم با آن ها در ارتباط باشند. محله همچنین ممکن است اطلاعات آماری محلات را بدون اطلاعات شخصی کاربران با شرکای تجاری خود به اشتراک بگذارد ، من جمله تبلیغ کنندگان و سازمان های دولتی یا غیر دولتی.

انتقال و احتباس داده و اطلاعات کاربران به چه نحوی است؟

اطلاعات کاربران ساکن در هر کشوری سعی خواهد شد در همان کشور نگهداری و محافظت شود ، مگر در صورت عدم وجود زیر ساخت جهت توسعه فعالیت ها ، که در این صورت ممکن است اطلاعات و تعاملات کاربران در کشورهای ثالثی بارگذاری و نگهداری گردد. محله ، اطلاعات و داده های کاربران را تا زمانی که خدمات و نیازهای قانونی اش را القا کنند ، حفظ خواهد کرد. در صورت نیاز به حذف اطلاعاتی که خارج از محدوده ارائه شده به کاربران در سرویس های ما هستید ، با ما تماس بگیرید.

سایر

امنیت کاربری

محله تمام تلاش قانونی و فنی خود را خواهد کرد تا اطلاعات و داده های کاربرانش حفظ شود ؛ با این حال ، اینترنت یک محیط کاملا امن نیست و ما نمی توانیم ۱۰۰٪ اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما به دست نا اهلان نخواهد افتاد ، یا به صورت نا مناسبی استفاده نخواهد شد. لطفا اطمینان حاصل کنید که گذرواژه خود را ایمن نگه داشته و با هرکسی به اشتراک نگذارید.


سایر خدمات و وبسایت ها

در حین استفاده از خدمات محله ، ممکن است کاربر در پیوند با وب سایت ها و خدماتی که توسط اشخاص ثالث ارائه میشود مواجه شود. (به عنوان مثال ، اگر عضوی پیوند ویدیویی را به اشتراک بگذارد ، یا اگر یک تبلیغ کننده تخفیفی را به صورت یک پیوند ارائه دهد). این پیوندهای ثالث سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را دارند که اگر شما روی لینک آنها کلیک کرده و به وبسایت یا سرویس آن ها دسترسی پیدا کنید، مطابق قوانین آن ها با شما برخورد خواهد شد و محله مسئولیتی در قبال این تعاملات قبول نمی کند.


اصلاحات در سیاست حفظ حریم خصوصی

گاهی اوقات محله سیاست های خود را تغییر می دهد ؛ لذا این موارد را به صورت دوره ای مرور کنید. اگر محله تغییری اساسی در سیاست هایش اعمال کند ، حتما این تغییرات را به اطلاع عموم خواهد رساند (به عنوان مثال از طریق ارسال ایمیل ، اطلاعیه در دیوار محله و یا پیام کوتاه).

تماس با ما

ایمیل: privacy@mahalleapp.com